ATV Turu

Fiyat 300 TL

ATV İstanbul'a 50 km uzaklıkta 80 dönüm arazi üzerine kurulu alan Şile Sahilkamp hem günlük hem de konaklamalı aktivite ve kamplar düzenlemektedir. Çocuk kampları, Şirket Organizasyonları, Bireysel Aktiviteler ve VIP Projeler olmak üzere doğayı seven herkesin kendine uygun bir şeyler bulabileceği bir kamp merkezi. Özgür ruhlar, hayattan keyif almayı sevenler bu fırsat sizin için! Karadeniz'e sınır parkurları benzersiz doğa şekilleri arasında güçlü ATVlerle, keyif; macera, adrenalin dolu bir motor sporu heyecanı yaşamak isteyenler için ATV Safari!!!

ATV motorlar dört tekerlekli, basit düzenekli, verilen eğitim sonrasında herkesin kolaylıkla kullanabileceği araçlardır.Not:140 kg geçmemek kaydıyla rehberin belirlediği ATVlerde 2kişi 1 ATV'ye binebilir. Bu durumda extra ücret alınır. ATV Turlarına minimum 2 ATV ile çıkılabilir. 

Tura katılımı engel teşkil edebilecek herhangi bir sağlık sorunu olmayan 18 yaş ve üzeri kişiler katılabilir. (16-18 yaş grubu sadece velisi ile birlikte katılabilir)

1 ATV 1 Kişi  30 dakika 300 TL

1 ATV 2 Kişi  30 dakika 400 TL

1 ATV 1 Kişi  60 dakika 500 TL

1 ATV 2 Kişi  60 dakika 700 TLSahilkamp Hakkında
Sahil Kamp İstanbul 35 hektar orman arazisi üzerine kurulmuş olan deniz kenarında bir Dinlenme Spor Aktivite ve Eğitim tesisidir.
Size yardımcı olmak için bize mutluluk verir. Ekip danışmanı size yardımcı olmak için 7/24 hizmetinizdedir.
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Rezervasyon