Konaklama ve Fiyatlar

Gardenya Konaklama

Biliyoruz ki kamp yapmanın en büyük zorluğu taşsız düz zemini bulmak ve çadırı kurmaktır. Siz değerli misafirlerimiz için çarşafları ve nevresim takımları yıkanıp ütülenmiş yastığı ve pikesi hazırlanmıştır.

Gardenya bungalov evleri iki kişiliktir, karadenizin karşısında havuzun yanında içerisinde tuvaleti banyosu ve tuvaleti ile keyifli bir tatil geçirmeniz için hazırlanıp tasarlanmıştır.

  • Gardenya bungalovları 2 kişiliktir.
  • Gardenya bungalova ayrı lavabo ve tuvalet
  • Kış ayları için elektrikli ısıtıcı
  • Sabah Kahvaltı Tabağı
  • Nevresim Takımı , Yastık, Yatak , Pike, Battaniye
  • Emanet Buzdolabı
  • Gece Aydınlatması
  • Otopark, Masa, Sandalye
  • Kumsal, Plaj, Duş, Lavabo, Koşu Parkuru

Sahil Kamp İstanbul Kimdir?

Sahil Kamp İstanbul 35 hektar orman arazisi üzerine kurulmuş olan deniz kenarında bir Dinlenme Spor Aktivite ve Eğitim tesisidir. Tesisimiz Şile Sahilköy Köyü Büyük İskele mevkiinde bulunmaktadır. Kampın içi mesire alanları Orman Bakanlığından kiralanmış tamamen çam ağaçları ile örtülüdür.

Çam ağaçlarının altları temizlenerek ilaçlı ahşap platformlar kurulmuştur. Platformlar üzerinde çadır veya piknik masaları kurulmuştur. Platform çadır ve piknik alanları 20 dönümden fazla alandadır. Çadır ve piknik yerlerinin ihtiyacını karşılayan yeteri kadar çeşme vardır. Çadırların yanında büyük bir umumi tuvalet ve duş alanı mevcuttur ayrıca bungalov evlerin içerisindede tuvalet ve duş mevcuttur.

Aynı alanda büfe, market ve 200 m2 çaybahçesi bulunmaktadır. Büfenin dışında denizi kartal tepesi gibi yukarıdan gören Ocakbaşı restorantımızda öğlen yada akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Dilerseniz kendi çadırınızla gelebilirsiniz yada isterseniz bizim önceden hazırlanıp kurulmuş çadırlarımızı tercih edebilirsiniz.

Yiyecek ve içeceğinizi bizlerden şehir fiyatları ile temin edebildiğiniz gibi ayrıca dışarıdan kendinizde getirebilirsiniz. Kampımızın iki kilometre kadar yakınlarında yaz döneminde büyük market ve süpermarketler açılmaktadır.

Konaklamış olduğunuz yerin yanında etrafını taşlarla çevirdiğiniz sürece diz mesafesini geçmeyecek şekilde ateş yakabilirsiniz.

Cumartesi akşamları ve özel günlerde kampın girişine yakın bir yerde büyük ateş yakılmakta ve hep birlikte eğlenip sohbet etmekteyiz. Bekleriz :)

Konaklamış olduğunuz kamp çadırınızın yada bungalovunuzun yanında *size özel dört kişilik bir bank yada özel masa verilmektedir.

"*Bayram ve özel günlerde yoğunluğa göre bu hizmeti sağlayamayabiliriz."

Her çadır ve koza evlerde iki yastık ve bir pike verilmektedir. Çok üşümüş olduğunuzda personelimizin yoğunluğuna ve misafir *yoğunluğuna göre ekstra olarak pike sağlanabilmektedir.

"*Bayram ve özel günlerde yoğunluğa göre bu hizmeti sağlayamayabiliriz."

Çadır ve koza evleri de dahil bütün kamp alanı tamamen çam ağaçları ile örtülüdür. Çam ağaçlarının altları temizlenerek ilaçlı ahşap platformlar kurulmuştur. Doğa Ana içerisinde olduğumuz için mevsimine göre karınca ve zararsız böcekler tabi ki bulunmaktadır.

Evet telefonlarınızı şarj edebilmeniz için ve acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için ortak kullanım alanlarında, bungalov evlerde ve büfemizin bütün masalarında çoklu prizlerle elektrik sağlanmaktadır. Ama kampın atmosferini bozmamak için çadırlarımıza elektrik ve internet hizmeti vermemekteyiz.

Evet isterseniz yanınızda mangal getirmenize gerek yoktur, Ücret karşılığında mangal ateşinizi biz hazırlayabiliriz ve dilerseniz beyaz yada kırmızı etlerinizi temin edebiliriz.

Hayır Alkol ruhsatımız olmadığı için içki ve sigara satışımız kanunen yasaktır ama ortak kullanım alanları haricinde kendi yanınızda getirmiş olduğunuz içecekleri tüketebilirsiniz.