Ahşap Ev Bungalov

2 Kişi
Kahvaltı dahil
Yatak
Yastık
Yorgan
Bahçe
Piknik masası
Mini mutfak
Temiz havlu
Duş
Wc
Oturma grubu

Açıklama

Ahşap Ev Bungalov evleri aile ile tatil yapmak isteyenler için uygundur. Bu bungalovlarda 2 kişi konaklama imkanı mevcuttur. Eşiniz , arkadaşınız ile  eğlenceli ve doğa ile iç içe bir tatil için Ahşap Ev Bungalov tam size göre. Huzurlu bir tatil için aradığınız her şeyi bu evlerimizde bulabilirsiniz. Ahşap Ev Bungalov iki oda bir odada çift kişilik yatak diğer odasında oturma grubu mevcuttur.

Detaylar;

Misafirlerimizin giriş saati 13.30, çıkış saati ise 12.00’dir. Fiyatlarımız 01 Haziran 2020/31 Aralık 2020 tarihleri arası geçerlidir. (0-6 yaş ücretsizdir.) 6-12 yaş için %50 indirimli, Konaklamalara 3 erkek ve üzeri misafir kabul edilmemektedir. Tespiti halinde hizmet sonlandırılır. Ateş yakmak için tesis içinde bulunan marketimizden odun satın alabilir, ateş kovası kiralayabilirsiniz.  Tesis içerisinde bulunan büfe,cafe,restoran bölümünden yeme,içme ihtiyaçlarını karşılarken ayrıca mangal kiralayabiliyorsunuz.

Konaklama fiyatlarımıza kahvaltı dahildir. Kahvaltı saati 08:00 - 11:30 arasıdır. kahvaltınızı restaurantımızda alabilrisiniz.

Bunlara Dikkat

  • Misafirlerimiz için giriş saati 13.30, çıkış saati ise 12.00'dir.
  • Tesis içerisinde bulunan büfe, cafe, restoran bölümünden yeme, içme ihtiyaçlarını karşılarken ayrıca mangal kiralayabilirsiniz..
  • Konaklamalara 3 erkek ve üzeri misafir kabul edilmemektedir. Tespiti halinde hizmet sonlandırılır.
  • (0-6 yaş ücretsizdir.) 6-12 yaş için %50 indiriminiz var :)

Kahvaltı

Konaklama fiyatlarımıza kahvaltı dahildir. Kahvaltı saati 08:00 - 11:30 arasıdır. Resepsiyondan aldığınız ticket ile kahvaltınızı restoran veya büfe bölümünden temin edebilirsiniz.

Kahvaltı içeriği; Domates, salam, üçgen kaşar, reçel, tereyağı, salata, zeytin, peynir, çay, ekmek

Hizmet Detayı

Buzdolabi
Cafe
Genel Aydınlatma
Güvenlik
Kamp Ateşi
Mutfak Malzemeleri
Nevresim Takımı
Orman
Otopark
Oturma Takımı
Piknik Masası
Resepsiyon
Sahil
Yastık
Şarj Noktaları

Sık Sorulan Sorular

Güvenli Turizm Sertifikası

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı tarafından önerilen bu sertifika, TÜV SÜD  Teknik Güvenlik ve Kalite Denetim Tic. Ltd. Şti. tarafından düzenlenmiştir.

Güvenli Turizm Sertifikasyon programı çerçevesinde  yayımlanan ''Konaklama Tesisleri ve Tesisler Bünyesine  Yer Alan Yeme & İçme Ünitelerinde  Pandemi Süresince  Uygulanacak COVID - 19 ve Hijyen Uygulamaları Değerlendirme Kriterleri'' Kapsamında istenen koşulları yerine getirdiği için '' Güvenli Turizm Sertifikası'' almaya hak kazanmıştır.

Covid-19 (Corona) için önlem aldınız mı?

Evet, Mikrobiyal dezenfeksiyon (virüs ilaçlama) firması ile anlaşmamız bulunmaktadır, Kamp alanımız düzenli olarak ilaçlanmaktadır. Ayrıca Kampımıza Sağlık Bakanlığımızın önermiş olduğu mesafe ölçüsünü gözeterek misafir kabul etmekteyiz.

Kampa Evcil Hayvan Kabul Ediyor Musunuz?
Evet, Pati dostlarımıza kapımız her zaman açıktır.
Kampta Yeme İçme İhtiyaçlarımızı Nasıl Gideririz?

Kamp Alanımız içerisinde bulunan kafeteryamızda ki uygun fiyatlardan  yararlanabilirsiniz. Alanımızın üst kısmında yer alan Liman Restoran da zengin menüsü ile hizmet vermektedir.  Ortak alanda sizlere ayrılmış olan buz dolaplarından ücretsiz olarak faydalanabilir.

Sahil Kampa Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Toplu taşıma ile gelecek olan misafirlerimiz, Üsküdar'dan hareket eden 139 S numaralı otobüs ile kamp alanımızın önüne kadar gelebilir. Kişisel araçları ile ulaşım sağlayacak misafirlerimiz için ücretsiz otoparkımız bulunmaktadır. Ayrıca Kampımız sizlere ulaşım konusunda özel çözümler sunabilir.

Videolar

2.000 TL Hafta içi
2.900 TL Hafta sonu
Rezervasyon