Günübirlik Giriş

Tam kapanma döneminde ve hafta sonu yasaklarında günübirlik giriş almıyoruz.

Açıklama

İstanbul’un sıkıcılığından kaçmak istiyorsunuz ama yeterli vaktiniz mi yok? O zaman günübirlik giriş seçeneği tam sizlere göre. Sayın misafirlerimiz, Sahil Kamp İstanbul bir otel değildir, adımızdan da anlaşılacağı gibi tamamen kamp konseptiyle hizmet vermekteyiz. 

Günübirlik girişler saat 08.00’de başlar. Saat 19.00’a kadar tesiste dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.

Misafirlerimiz için tesis içinde, 24 saat hizmet veren resepsiyon, deniz kenarı kafe restoran, market, havuz, plaj, otopark, hayati idame, bisiklet turu, poligon, deniz kenarındaki dev salıncağı ve orman yürüyüş yolları ile siz değerli doğa severlerin keyifli zaman geçirmesine ev sahipliği yapmaktayız.

Hizmet Detayı

Cafe
Güvenlik
Kamp Ateşi
Orman
Otopark
Piknik Masası
Resepsiyon
Şarj Noktaları

Sık Sorulan Sorular

Güvenli Turizm Sertifikası

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı tarafından önerilen bu sertifika, TÜV SÜD  Teknik Güvenlik ve Kalite Denetim Tic. Ltd. Şti. tarafından düzenlenmiştir.

Güvenli Turizm Sertifikasyon programı çerçevesinde  yayımlanan ''Konaklama Tesisleri ve Tesisler Bünyesine  Yer Alan Yeme & İçme Ünitelerinde  Pandemi Süresince  Uygulanacak COVID - 19 ve Hijyen Uygulamaları Değerlendirme Kriterleri'' Kapsamında istenen koşulları yerine getirdiği için '' Güvenli Turizm Sertifikası'' almaya hak kazanmıştır.

Covid-19 (Corona) için önlem aldınız mı?

Evet, Mikrobiyal dezenfeksiyon (virüs ilaçlama) firması ile anlaşmamız bulunmaktadır, Kamp alanımız düzenli olarak ilaçlanmaktadır. Ayrıca Kampımıza Sağlık Bakanlığımızın önermiş olduğu mesafe ölçüsünü gözeterek misafir kabul etmekteyiz.

Kampta Alkol Satışı Var Mı?
Hayır. Alkol ruhsatımız olmadığı için içki satışımız kanunen yasaktır ama ortak kullanım alanları haricinde kendi yanınızda getirmiş olduğunuz içecekleri tüketebilirsiniz.
Kampa Evcil Hayvan Kabul Ediyor Musunuz?
Evet, Pati dostlarımıza kapımız her zaman açıktır.
Kampta Yeme İçme İhtiyaçlarımızı Nasıl Gideririz?

Kamp Alanımız içerisinde bulunan kafeteryamızda ki uygun fiyatlardan  yararlanabilirsiniz. Alanımızın üst kısmında yer alan Liman Restoran da zengin menüsü ile hizmet vermektedir.  Ortak alanda sizlere ayrılmış olan buz dolaplarından ücretsiz olarak faydalanabilir.

Videolar

30 TL Hafta içi
30 TL Hafta sonu
Rezervasyon