Kendi Çadırınızla Konaklama

Kişi Başı Fiyat
Ortak Alanda Wc - Duş - Mutfak - Buzdolabı

Açıklama

cadir-konaklama

Sahil Kampı’n tüm güzelliklerinden faydalanmak istiyorsunuz ama tüm bunları kendi çadırınız ile mi yapmak istiyorsunuz? Sizin için de bir seçeneğimiz mevcut. Dileyen misafirlerimiz kendi çadırları ile gelip diledikleri gibi denizin ve ormanın tadını çıkarabilirler. Kendi çadırınız ile gelmeniz durumunda en fazla 3 erkek konuğumuzu ağırlayabiliyoruz. Çadırlara elektrik verilmiyor. Tesisin resepsiyon bölümünden odun satın alabilirsiniz. Tesisin büfesinden mangal kiralayabilirsiniz. Yukarıda verilen fiyat kişi başı konaklama ücretidir. Kendi Çadırınız için giriş saati 09:00, çıkış saati ise 15:00’dir.

Not: Rezervasyonlu misafirlerimizin 01:00 önce gelmelerini rica ederiz aksi durumda 01:00 sonrası tesis girişleri yapılmayacaktır.

Bunlara Dikkat

  • Misafirlerimiz için giriş saati 13.30, çıkış saati ise 12.00'dir.
  • Tesis içerisinde bulunan büfe, cafe, restoran bölümünden yeme,içme ihtiyaçlarını karşılarken ayrıca mangal kiralayabiliyorsunuz.
  • Ateş yakmak için ortak alandan odun satın alabilirsiniz.
  • Konaklamalara 3 erkek ve üzeri misafir kabul edilmemektedir. Tespiti halinde hizmet sonlandırılır.
  • (0-6 yaş ücretsizdir.) 6-12 yaş için %50 indiriminiz var :)

Hizmet Detayı

Cafe
Genel Aydınlatma
Güvenlik
Kamp Ateşi
Orman
Otopark
Piknik Masası
Resepsiyon
Sahil
Şarj Noktaları

Sık Sorulan Sorular

Güvenli Turizm Sertifikası

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı tarafından önerilen bu sertifika, TÜV SÜD  Teknik Güvenlik ve Kalite Denetim Tic. Ltd. Şti. tarafından düzenlenmiştir.

Güvenli Turizm Sertifikasyon programı çerçevesinde  yayımlanan ''Konaklama Tesisleri ve Tesisler Bünyesine  Yer Alan Yeme & İçme Ünitelerinde  Pandemi Süresince  Uygulanacak COVID - 19 ve Hijyen Uygulamaları Değerlendirme Kriterleri'' Kapsamında istenen koşulları yerine getirdiği için '' Güvenli Turizm Sertifikası'' almaya hak kazanmıştır.

Covid-19 (Corona) için önlem aldınız mı?

Evet, Mikrobiyal dezenfeksiyon (virüs ilaçlama) firması ile anlaşmamız bulunmaktadır, Kamp alanımız düzenli olarak ilaçlanmaktadır. Ayrıca Kampımıza Sağlık Bakanlığımızın önermiş olduğu mesafe ölçüsünü gözeterek misafir kabul etmekteyiz.

Kampta Alkol Satışı Var Mı?
Hayır. Alkol ruhsatımız olmadığı için içki satışımız kanunen yasaktır ama ortak kullanım alanları haricinde kendi yanınızda getirmiş olduğunuz içecekleri tüketebilirsiniz.
Kampa Evcil Hayvan Kabul Ediyor Musunuz?
Evet, Pati dostlarımıza kapımız her zaman açıktır.
Kampta Yeme İçme İhtiyaçlarımızı Nasıl Gideririz?

Kamp Alanımız içerisinde bulunan kafeteryamızda ki uygun fiyatlardan  yararlanabilirsiniz. Alanımızın üst kısmında yer alan Liman Restoran da zengin menüsü ile hizmet vermektedir.  Ortak alanda sizlere ayrılmış olan buz dolaplarından ücretsiz olarak faydalanabilir.

Videolar

50 TL Hafta içi
75 TL Hafta sonu
Rezervasyon