Dome Çadır stanbul

Dome Çadır
Kubbe Çadır

Açıklama

Sahil Kamp İstanbul içerisinde bulunan Dome Glamping çadırlarımız, kendine has tasarımı ile Türkiye'de Dome çadır konaklama deneyimi yaşayabileceğiniz yeni bir konaklama hizmetimizdir. İstanbul'un yanı başında bulunan Dome Glamping İstanbul, İstanbul merkezine ortalama 1 saat mesafede yer alıyor. Tesisimizde doğanın içerisinde, deniz manzarası eşliğinde, Dome glamping konaklama deneyimi yaşayabileceğiniz çadırlarımız, 25 m2 yaşam alanı ile alışılmışın dışında bir tasarıma sahiptir. İskandinav ve Türk kültürünü harmanlayarak tasarladığımız ve minimalist bir yaşam alanı oluşturduğumuz Kubbe Çadırlarımız, bazen Norveç'te bazen de Orta Asya'nın bozkırlarında bir tatil hissi yaratıyor.

Yıllarca süregelen İskandinav ülkelerinin minimalist yaşamı ve Atalarımızın oluşturduğu pratik ve bir o kadarda minimalist bir tarza sahip olan, zaman zaman Otağ zaman zamanda Dome çadırda konaklama hissi yaşayacağınız odalarımız, doğa ve kültürel konaklama seçeneklerini bir arada sunmaktadır.

Dome Glamping çadırlarımızda doğa ile iç içe, deniz manzarası eşliğinde Şehrin gürültüsüne uzak bir kamp deneyimi yaşamak isteyen misafirlerimizi bekliyoruz. Siz değerli misafirlerimiz için tasarladığımız, farklı bir konaklama alternatifi olan Dome Çadır konaklama, lüks ve daha güvenli bir şekilde doğa içerisinde tatil deneyimi yaşayabilmeniz için tasarlandı.

Dome Glamping İstanbul Hizmetlerimiz

Dome Glamping İstanbul, minimalist bir yaşam tarzında bir tatil deneyimi yaşamanız için gerekli olan tüm imkanları sağlamaktadır. Kubbe çadırlarımız 25 m2 bir yaşam alanına sahip, içerisinde tuvalet ve duş imkanını barındırmaktadır. Kubbe çadırlarımız içerisinde 2 kişilik geniş bir yatak, masa ve sandalye mevcuttur. Kubbe çadırlarımız içerisinde deniz manzarasını izleyebilmeniz için şeffaf bir pencere bölümü de yer almaktadır. Ayrıca Kubbe çadırlarımıza ait özel deniz manzaralı bahçe alanı ve havalandırması da bulunmaktadır.

Bunlara Dikkat

  • Misafirlerimiz için giriş saati 13.30, çıkış saati ise 12.00'dir.
  • Tesis içerisinde bulunan büfe, cafe, restoran bölümünden yeme, içme ihtiyaçlarını karşılarken ayrıca mangal kiralayabilirsiniz..
  • Konaklamalara 3 erkek ve üzeri misafir kabul edilmemektedir. Tespiti halinde hizmet sonlandırılır.
  • (0-6 yaş ücretsizdir.) 6-12 yaş için %50 indiriminiz var :)

Kahvaltı

Konaklama fiyatlarımıza kahvaltı dahildir. Kahvaltı saati 08:00 - 11:30 arasıdır. Resepsiyondan aldığınız ticket ile kahvaltınızı restoran veya büfe bölümünden temin edebilirsiniz.

Kahvaltı içeriği; Domates, salam, üçgen kaşar, reçel, tereyağı, salata, zeytin, peynir, çay, ekmek

Hizmet Detayı

Cafe
Genel Aydınlatma
Orman
Otopark
Resepsiyon
WC
Şarj Noktaları

Sık Sorulan Sorular

Güvenli Turizm Sertifikası

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı tarafından önerilen bu sertifika, TÜV SÜD  Teknik Güvenlik ve Kalite Denetim Tic. Ltd. Şti. tarafından düzenlenmiştir.

Güvenli Turizm Sertifikasyon programı çerçevesinde  yayımlanan ''Konaklama Tesisleri ve Tesisler Bünyesine  Yer Alan Yeme & İçme Ünitelerinde  Pandemi Süresince  Uygulanacak COVID - 19 ve Hijyen Uygulamaları Değerlendirme Kriterleri'' Kapsamında istenen koşulları yerine getirdiği için '' Güvenli Turizm Sertifikası'' almaya hak kazanmıştır.

Covid-19 (Corona) için önlem aldınız mı?

Evet, Mikrobiyal dezenfeksiyon (virüs ilaçlama) firması ile anlaşmamız bulunmaktadır, Kamp alanımız düzenli olarak ilaçlanmaktadır. Ayrıca Kampımıza Sağlık Bakanlığımızın önermiş olduğu mesafe ölçüsünü gözeterek misafir kabul etmekteyiz.

Kampa Evcil Hayvan Kabul Ediyor Musunuz?
Evet, Pati dostlarımıza kapımız her zaman açıktır.
Kampta Yeme İçme İhtiyaçlarımızı Nasıl Gideririz?

Kamp Alanımız içerisinde bulunan kafeteryamızda ki uygun fiyatlardan  yararlanabilirsiniz. Alanımızın üst kısmında yer alan Liman Restoran da zengin menüsü ile hizmet vermektedir.  Ortak alanda sizlere ayrılmış olan buz dolaplarından ücretsiz olarak faydalanabilir.

Sahil Kampa Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Toplu taşıma ile gelecek olan misafirlerimiz, Üsküdar'dan hareket eden 139 S numaralı otobüs ile kamp alanımızın önüne kadar gelebilir. Kişisel araçları ile ulaşım sağlayacak misafirlerimiz için ücretsiz otoparkımız bulunmaktadır. Ayrıca Kampımız sizlere ulaşım konusunda özel çözümler sunabilir.

Videolar

1.700 TL Hafta içi
2.500 TL Hafta sonu
Rezervasyon