Güvenlik

Bilgi ve veri güvenliğinize önem veriyoruz. Şuan ülkemizde yer alan en önemli veri güvenliği teknolojilerini web sitemizde barındırıyoruz.


Bilgi ve veri güvenliğinize önem veriyoruz. Şuan ülkemizde yer alan en önemli veri güvenliği teknolojilerini web sitemizde barındırıyoruz.

3D Secure

E-ticarette güvenilir ödeme denildiğinde ilk akla gelen yöntem SMS şifresi "3D Secure"dir. Müşterilerimizin kendi bankalarında kayıtlı olan cep telefonu numarasına tek kullanımlık bir şifre gönderilir ve bu şifre ekrana girilmeden alışveriş tamamlanmaz. Bu güvenlik sistemi kredi kartınızın kayıp ve çalıntı durumlarında kartın kullanılmasını engelleyen bir düzene sahiptir. Araştırmalara göre e-ticarette güvenlik sistemleri firmaların müşteri sayısında ciddi bir artışa sebep oluyor. İnternetten alışverişi güvenli bulmayan kredi kartı sahipleri için geliştirilmiş olan bu yöntem ile Sahil Kamp İstanbul'dan çok daha güvenilir alışveriş yapmaktasınız.

SSL Sertifikası 

Sahilkampistanbul.com adreslerinin doğruluğunu kontrol eden, iki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayan bir üründür. SSL sertifikaları hiç bir zaman yazdığınız kodun veya web sitenizin güvenliğini sağlamaz.  

SSL güvenliği gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak 1024 bitte şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

 

DOS-DDOS Koruması

DOS-DDOS IP spoofing ağırlıklı olarak yurtdışından gelebilecek saldırılara karşı sunucu firmamız tarafından sağlanan atak önleyici bir korumadır.

 

Rezervasyon
whatsapp