Kamp Alanı

İstanbul’un Şile İlçesinde bulunan ‘’Sahil Kamp İstanbul’’ 35 hektar orman arazisi üzerine kurulmuş olan, denize sıfır çadır, bungalov, karavan, spor, vb aktivite ve eğitim tesisidir. Tesisimiz Şileye bağlı Sahilköyü Koca İskele Domali mevkiinde bulunmaktadır.

Dilediğiniz gibi yaşayın

Güzel anları yaşamak ve anıları biriktirmek için 2/4/6 kişilik tasarlanan bungalov evlerinde, keyifle vakit geçirebilirsiniz. Ahşap villalar doğa ile iç içe bir tatil yaparken aynı zamanda Tinyhouse konseptinde, konforu arayanlar için harika bir seçenek. Misafirlerimiz için tesis içinde, 24 saat hizmet veren resepsiyon, deniz kenarı cafe restoran, market, havuz, plaj, otopark, survivor parkuru, deniz kenarındaki dev salıncağı ve orman yürüyüş yolları ile siz değerli doğa severlerin keyifli zaman geçirmesine ev sahipliği yapmaktayız.

Dilediğiniz gibi yaşayın

Tesisimizde ister deniz kenarı, ister çam ağaçlarıyla örtülü alanda konaklama gerçekleştirebilir, dilerseniz de çeşitli etkinliklerinize ev sahipliği yapmaktayız. Deniz, orman ve temiz havanın bol olduğu çadır kamp alanında, isterseniz kendi çadırınızla, dilerseniz işletmemizden kiralayabileceğiniz çadırlarda, doğada kalın.

Dünyanız paylaşmaya değer

Koza Bungalovlar çadır gibi dizayn edilmiş olup, rüzgâra ve soğuğa karşı oldukça dayanıklıdır. Farklı bir deneyim yaşamak isteyen misafirlerimiz. Kamp alanının özgür ruhu ile ev sıcaklığını bir araya getiriyoruz. Hobbitlerin yaşadığı küçük tepeler içine gömülü olan taş evlerin benzeri, Karadeniz'in özgür ruhu ile, denize sıfır, 2 kişilik Hobbit evleri tam sizlere göre İstanbul Karavan Park alanı olarak doğada tatil yapmayı seven bir karavancının genel ihtiyaçlarını elektrik, atık su, temiz su, gibi, deniz ve ormanın bütünleştiği 40 karavanlık alanda tesisimiz aracılıyla yararlanabilirsiniz. Güzel anları yaşamak ve anıları biriktirmek için 2/4/6 kişilik tasarlanan bungalov evlerinde, keyifle vakit geçirebilirsiniz.

132.000
Misafir
87.000
Konaklama
45.000
Rezervasyon
35
Etkinlik
Bir Yanda Deniz
Şehrin köşesinde gizli kalmış yeşil bir dünya burası. Doğa ile iç içe güvenli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. 5 kilometre uzunluğundaki yürüyüş yolu Sahil kamp Plajı 2,5 kilometre uzunluğunda İstanbul’un yanı başında yeşilin ve mavinin buluştuğu Marmara denizinin bitip, Karadeniz’in başladığı altın sarısı kumsalı ve masmavi deniziyle İstanbulluların nefes almak için uğradıkları kaçış noktalarından biri özgür ruhlar, hayattan keyif almayı sevenler bu fırsat sizin için!
Bir Yanda Orman
Kamp ve doğa hayatı, okul dışı eğitim çalışmaları, ateş başında geçen sohbetler, çekilen fotoğraflar, gündüz yapılan keşifler ve sonuçtan elde edilen doyumsuz bir an. Çocuk kampları, şirket organizasyonları, bireysel aktiviteler ve vip projeler olmak üzere doğayı seven herkesin kendilerinde bulabileceği bir kamp merkezi.
Rezervasyon